Chánové

Lady Popular

Lady Popular

Lady Popular je on-line hra pro dívky, které milují módu. Venku je ošklivo, nebo zrovna nemáte kapitál a máte chuť na nakupování, oblékání a další holčičí věci? Pak jste tu správně, můžete si zahrát a být kreativní!

Webová online hra nabízí virtuální svět, ve kterém se každá dívka bude cítit jako doma. Jedná se o svět večírků, nakupování, obchodů, všeho po čem každá dívka touží. Ve hře existuje více než 16 milionů oděvních kombinací všech druhů značkových kusů oblečení, mnoho bot, tašek, náramků, náušnic, prstenů a různých dalších doplňků. Hráč může zvolit barvu každé položky v obchodě, než jí koupí. Vytvoříte si svou dívku, která má toto všechno k dispozici.

To je také skvělá příležitost pro lidi, kteří vždy chtěli vytvářet a prožít život v těle supermodelky. Můžete změnit make-up a účes své modelky každý den a šaty jí obléci jaká si přejete.

Představte si, že máte k dispozici nejlepší kosmetiku nebo módní oblečení, není to krásné? V této hře toho můžete dosáhnout. Dosáhnete také na široké reklamní možnosti, kdy si tyto známé světové značky mohou zvolit za tvář právě vás a spojit své jméno s vaší firmou. Každý hráč bude trávit dny a noci u počítače a snaží se dosáhnout svého vrcholu a úspěchu. Nabízíme in-game billboard, bonusové body a mnoho dalších způsobů, jak podpořit a zvýšit věrnost značce.

Nejnovější hry

Andromeda 5
Andromeda
Andromeda 5 je 3D vesmírná multiplayerová hra a je zdarma.
image 2
Chánové
Chánové vám umožní vrátit se do dob rytířů a králů.
image 3
Nemexia
Nemexia je vesmírná strategie podobná StarCraftu.
image 4
Lady Popular
Lady Popular je hra pro dívky milující módu, nakupování a vše související.