Chánové

Andromeda

Andromeda

Andromeda 5 je vlastně 3D vesmírná hra pro více hráčů, kterou je možné hrát zdarma (MMORPG) a je dostupná pro různé platformy (Microsoft Windows, Mac OS, iOS, atd.).

Vesmír Andromedy 5 dovoluje každému hráči prožít sen velkého vůdce svého společenství ve vesmíru a také získat renomé u mnoha dalších hráčů z celého světa. Mnozí hráči se spolu tvoří aliance a spoluprácucí a proti jiným bojují.

Na počátku každý hráč získává kontrolu nad malou - základní lodí a po následujících zkušenostech ji může vyměnit za lepší a silnější. Ve vesmíru prozkoumává hráč jednotlivé galaxie, válčí proti nepřátelským lodím a cizákům, prožívá dobrodružné výpravy a je ovlivňován strojovými entitami nebo jinými hráči.

Čím dál se hráč ve hře dostává, tím více se zlepšuje, rozvíjí své lodě a získává pro ně různé dovednosti a bonusy. Hra přímo vyžaduje, aby se hráč o své lodě v tomto duchu staral. Hráči mohou zakládat společenství a v rámci nich spolu nerušeně komunikovat, založit společnou banku společenství, zvolit si v něm patřičnou hierarchii a výši příspěvků.

V Andromedě 5 hodně záleží na úspěšném plnění zadávaných misí. I za to hráč získává odměny a to ať již v podobě zkušenostních bodů, či přímo ve hře zavedených platidlech.

Hráče hrou provází zajímavý děj a další PvP režimy a možnosti jak sólové hry, tak i společného postupu společenství hráčů proti silnějším nepřátelům. Finále je poté situováno do lokality posledních tří galaxií, kde se rozhoduje v boji hráčů obou danných frakcí proti sobě.

Nejnovější hry

Andromeda 5
Andromeda
Andromeda 5 je 3D vesmírná multiplayerová hra a je zdarma.
image 2
Chánové
Chánové vám umožní vrátit se do dob rytířů a králů.
image 3
Nemexia
Nemexia je vesmírná strategie podobná StarCraftu.
image 4
Lady Popular
Lady Popular je hra pro dívky milující módu, nakupování a vše související.